| alexutzu1230 a întrebat:

Am un laptop Compaq CQ58. Imi merge CS:GO-ul in 20-30 fps. Ce as putea sa-mi cumpar sa-mi mearga mai bine? O placa video mai buna (insa nu imi permit una extrem de scumpa) o sa ma ajute? Daca da, care?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

La un laptop NU ii poti schimba componentele pentru ca sunt sudate pe placa de baza, deci daca vrei sa schimbi ceva trebuie sa schimbi placa de baza care te va costa aproape cat un laptop nou! Cam asa sta treaba, Bafta!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Tu crezi ca laptopul e desktop? Schimbi ce vrei tu in el...

| Ssssmokin a răspuns:

Spune-mi ce sistem ai.

| alexutzu1230 explică (pentru Ssssmokin):

32-bit operating system. Nu stiu daca la asta te refereai rolling on the floor