| danyel2012 a întrebat:

Am un laptop compaq f500 presario si cand il aprind ecranul este complet alb.Inainte sa am problema asta pe ecran imi aparea cateva dungi orizontale verzi cand miscam de display...la putin timp dupa ecranul a devenit alb.De la ce sa fie si daca pot sa il fac acasa? mentionez ca pe iesirea video functioneaza nu cred ca e din placa video

Răspuns Câştigător
| Edamstar a răspuns:

Si mie imi face asa laptopul, dar cand ii misc inapoi ecranul se vede.
Eu cred ca ii de la fire, dar ar fi bine sa il duci la cineva care se pricepe la calculatoare.
Funda