| yero007 a întrebat:

Buna seara,
Am un laptop cu windows vista home premium original. As putea sa-l upgradez la ultimate? Nu vreau sa pastrez licenta, doar sa pot sa fac upgrade, sa nu fiu nevoit sa-l reinstalez. Si sa treaca de testele WGA pentru ca as dori sa instalez limba romana.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| wolfy911 a răspuns:

Da se poate face upgrade si limba romana se gaseste acolo la windows update, o descarci si o instalezi.

| yero007 explică:

Mersi. Si se poate si daca copia de windows vista ultimate nu este originala?