| MARGARETA199734 a întrebat:

Am un laptop de la Lenovo, de azi dimineata nu se mai deschide nici opera nici internet explorer.
Ce a-și putea sa fac, am nevoie urgent?!

2 răspunsuri:
| RecKinul a răspuns:

Nu prea multe. Poţi incerca o devirusare cu un chit de instalare a antivirusului descărcat de pe ul alt PC la care merge netul. Sau poţi folosi un riscueCD cu antivirus. Mai poţi de asemenea incerca să instalezi un alt browser de internet. Totuşi verifică şi conexiunea la net. Cum adică nu merg, nu se deschid deloc?

| MARGARETA199734 explică (pentru RecKinul):

Explorer se deschide dar foarte greu