| PrivesteCatreCer a întrebat:

Am un laptop de vreo luna si s-a stricat hard-ul, mai mi-l primeste la garantie daca l-am desfacut

8 răspunsuri:
| SatanelDeLaVaradia a răspuns:

Ia altul

| HIPERACTIVE a răspuns:

Salut. PC-ul tau poate a avut sistemul de la screen blocat temporar din cauza inchiderii neobisnuite si spontane. Recomand sa vizionezi un clip pe YouTube cu specificatiile PC-ului tau, sau sa consulti un expert in domeniu. Bafta.

| PrivesteCatreCer explică (pentru SatanelDeLaVaradia):

Pai asta e chestia, am cumpart alt hard l-am pus si tot nu-l ia

| PrivesteCatreCer explică (pentru HIPERACTIVE):

Intrebarea mea a fost alta

| Mazzuccato78 a răspuns:

Daca este in garantie produsul, fara discutii se schimba!

Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu se observa ca ai umblat in interior, atunci ti-l repara /schimba in garantie.
Daca se vede urma surubelnitei si hard-ul este defect, atunci nu ti-l schimba gratuit.

| RAY a răspuns:

Nu,cine tea pus sal desfaci

| PrivesteCatreCer explică (pentru Bula):

Se vede ca am umbalt