| Gg1o984 a întrebat:

Am un laptop Dell la care as vrea sa conectez un monitor LG, problema este ca am un cablu VGA care nu se potriveste la laptop. Pot face ceva? Le pot conecta in alt mod?

2 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Daca laptopul are iesire dvi folosesti un adaptor dvi-vga, daca are mufa hdmi, cumperi un cablu hdmi sau adaptor.

| DoctorWh0 a răspuns:

Uau... ce greu... daca e albastru e vga, daca e alb e dvi. Daca laptopul are vga pui cablu vga daca are dvi pui dvi si daca are hdmi pui hdmi. Nu te chinui cu adaptoare, chiar nu ii vad scopul. Cumpara cablul care trebuie si gata, nu te chinui cu adaptoare. se agata, se strica, nu fac contactul cum trebuie