| merxand a întrebat:

Buna ziua TPU. Am o problema cu laptopul. Este un Dell Inspirion 3521. Cand incerc sa il conectez la un monitor (mai exact un TV, sa il folosesc ca un monitor) cu un cablu HDMI, acesta nu il recunoaste. Inainte mergea, dar in ultima vreme nu mai merge deloc. Cablul functioneaza cand conectez Xbox-ul deci nu cred ca e problema de la cablu sau TV, doar de la laptop. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Varzan_Claudiu_1991 a răspuns:

Descarca programu asta si instelezal si el iti cauta toate dirverele lipsa daca nu iti merge nici dupa cea inseamna ca tiai stricat HDMI mufa de la laptop
(Eu maiam stricato pe a mea putin, sunt foarte fragile)
http://www.chip.de/......40393.html