| Inm0rtal a întrebat:

Am un laptop HP 625 și nu are tasta de print screen. Știți o altă modalitate prin care să pot face print screen?

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Laptopurile pentru ca sunt mai mici au butoane cu 2 functii: o functie cand apesi bunotnul normal si o functie cand apesi butonul "Fn" si butonul respectiv. nu sunt sigur daca e la toate la fel insa la mine la butonul "Ins" (Insert) sub el scrie "Stamp" si daca apas "Fn"+"Ins" face screenshot. posibil la tine la HP sa fie asa http://www.thanksmailcarrier.com/......orial.html

| Inm0rtal explică (pentru al3xander):

Mulțumesc. :3

| al3xander a răspuns (pentru Inm0rtal):

Pentru nimic, numai bine!