| Crocofl a întrebat:

Am un laptop HP. Windouws 10 si am sters din greșeală iconita bluetooth din bara de jos cum o instalez din nou

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Dai search in pc si faci pe urma short cut

| ziftode a răspuns:

Lol, am trait sa o vad si pe asta, oameni care nu stiu nimic dar vorbesc sa nu adoarma... ICONUL DE BLUETOOTH E IN DREAPTA JOS LANGA CEAS, NU E UN LINK, SI REPREZINTA UN PROGRAM ACTIV/NOTIFICARE, NU LINK-UL CARE AR DESCHIDE UN PROGRAM, ambele solutii de mai sus asta spun

https://winaero.com/blog/bluetooth-taskbar-icon-windows-10/

solutie alternativa si mai simpla e sa dai click dreapta pe butonul de start/control panel, in dreapta sus la search scrii bluetooth si o sa apara un link numit "Change Bluetooth Settings", dai pe ala si in ce apare bifezi "Show Bluetooth Icon in Notification Area" si apesi ok