| Emily99 a întrebat:

Am un laptop Lenovo Flex 2-15. Problem e ca el se incarca doar pana la 60% iar api imi scrie not charging. N e problema la baterie stiu asta, ci la setarile de incarcare, dar nu stiu cum sa le schimb. Ajutati-ma va rog!

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Problema ta se rezolva în service.se pare ca ai nimerit un low end de la lenovo.Succes

| danutzu96 a răspuns:

Probabil din bios este seta asa, cauta pe net cum sa intri in bios apoi cauta acele setari sau du-te la cineva care se mai pricepe daca nu te descurci.