| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop Lenovo G50-80, incorporat cu bluetooth.
Am dezactivat bluetooth-ul din bara de jos din nu stiu ce prostie... Iar acum daca instalez vreun driver imi spune ca trebuie sa il activez inainte.
De unde as putea sa il reactivez?

Multumesc!

8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce a ajuns tehnologia asta, au incorporat laptopul in bluetooth...

Vezi ca ai niste taste de functii, foloseste-le!

| Ioana803 a răspuns (pentru K0sti):

Daca le aveam, crezi ca nu le foloseam? raised eyebrows

| Ioana803 a răspuns (pentru K0sti):

Oricum, m-am descurcat. multumesc de ajutor happy

| K0sti a răspuns (pentru Ioana803):

Aoleu...nu exista laptop fara taste de functii! Ia vezi tu ce semne ai pe tastele de functii si ce fac ele!

| Ioana803 a răspuns (pentru K0sti):

Mai intereseaza-te si tu ca mai exista laptop-uri a caror taste de functii nu te duc intotdeauna unde vrei. Deci, prin urmare, m-am descurcat singura programatic, ca sa zic asa happy

| K0sti a răspuns (pentru Ioana803):

E na, fabricantii aia or fi tampiti! O iau ca pe o gluma! Ca nu duc din nestiinta, aia e altceva!

| Ioana803 a răspuns (pentru K0sti):

Numai tu stii ce ai zis acolo laughing

| untu a răspuns:

Incearca sa restaurezi cu programul,, Recovery" de la,, Control Panel" sau,, Restore"your computer!