| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop Lenovo m5400.Cand vreau sa vorbesc pe skype dureaza cel mult un minut si se blocheaza.am cautat camera in device manager dar nu o vede.cand incerc sa instalez driver-ul se incarca jumatate si dispare brusc fara sa dau finish sau ceva.Ce credeti ca as putea sa fac? Ce problema are?

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Problema e de la Windows.Cel mai bine e să reinstalezi Windows-ul dar să folosești o copie legitimă. Succes