| silviu134 a întrebat:

Salut, am un laptop Lenovo b580 la care nu imi merge camera web, in device manager la camera imi apare la device status:This device cannot start. (Code 10). ce trebuie sa ii fac ca sa mearga?

4 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Cauta driver-ul si instaleaza-l sau,, reinstaleaza-l'', in caz ca l-ai instalat deja. si daca nici asa nu merge, pune mana si scaneaza-ti pc-ul, posibil sa fie si vreo eroare a sistemului.

| shannygelu a răspuns:

Reinstaleaza windowsul

| Maomau a răspuns:

Sa incerci sa reinstalezi driverul!
Sau sa-ti cumperi un alt webcam

| andyceltare a răspuns:

In cazul acest eu nu stiu ce sa faci dar cel mai simplu e sa il duci in service laughing)
si mie mi s-a intamplat si tot asa am facut laughing