| Justsomeboy a întrebat:

Am un laptop pe care nu pot sa il folosesc pentru ca imi cere sa ma loghez cu un cont care nu m ai stiu parola ce sa fac ca sa il repar acasă?

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Ce sa faci il formatezi, instalezi un wind fresh si aia e tot, poti folosi laptopul fara nici o problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce windows ai

| BIoody a răspuns:

Poti reinstala windows-ul de pe un stick sau DVD dar daca ai o singura partite facuta doar in C, si ai date salvate pe el, si nu doresti sa le pierzi, atunci pui alt hdd/ssd in el si reinstalezi windws-ul.

Sau ar mai fi o smecherie care o utlizam mai demult la calculatoarele de la informatica:
https://www.youtube.com/......tps?/watch