| Iasyxd a întrebat:

Am un laptop Samsung si nu statea aprins decat daca il tinem tot timpul la incarcat.Mufa care era in el imi tot iesea si il aprindeam inapoi, dar acum cateva zile i-a iesit iarasi mufa si s-a stins si cand am incercat sa-l aprind n-a mai pornit.Beculetul ca se incarca este aprins, dar cand incerc sa-l aprind se aude doar putin cum se aprinde, dar ramane stins. Ce credeti ca as putea face? Ce s-a stricat?

3 răspunsuri:
| ChoiAle a răspuns:

cred ca e mai bine sa schimbi mufa sau placuta

| Iasyxd explică (pentru ChoiAle):

Ce placuta? placa de baza?

| Maneca_Alexandru_1994 a răspuns:

E o mare problema faptul ca a fost inchis asa de brusc mereu.La chestii ca aceasta de obicei de arde ceva, eu zic sa te duci la un specialist sa vada care e piesa distrusa.El nu avea acumulator?