| Emitzanu2002 a întrebat:

Am un laptop si a suferit eroarea cu ecranul albastru, blue screen sau BSOD, ce piesa trebuie schimbata pentru a refunctiona acel laptop?
funda

2 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai cum vrei sa iti zicem noi, ca daca ti-a dat eroarea poate fi orice! Scrie in eroare ce s-a intamplat. Si mie mi-a dat de 3 ori eroarea albastra si inca merge calculatorul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrie in acea eroare, adica acea eroare difera, poate fi si de la windows ...trebuie sa citesti ce scrie in eawinking