| Evelinmariaa a întrebat:

Am un laptop si am la el Windows 10. La câteva zile după ce mi-am activat Windows 10, pe ecranul laptopului a inceput sa imi apara " activate Windows ". Si nu stiu de ce. Poate sa pateasca ceva laptopul daca nu are activat woindousul?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Activeaza-l cu Kmspico. Da, dupa perioada de incercare free, Ecranul se innegreste si nu mai poti avea acces la unele informatii si programe din windows. Adica nu se vor mai deschide programele atunci cand vrei sa le folosesti.

| antoniaidk a răspuns:

Nu laughing lol..si mie imi apare asa de mult timp, dar nu s-a intamplat nimic

| anamariata a răspuns:

Uite o metoda sa il activezi fara activator: http://www.mocasoft.ro/cum-activez-windows-10-build-10240/