| alexene123 a întrebat:

Am un laptop si cand intru pe Youtube pe muzica se aude 1 minut 2 si se opreste sunetul.Dau pe alt video si face la fel merge 1 minut 2 si se poreste dau pe altul iar merge. Ce as putea face. Laptop Toshiba satelite l750 20z

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai incercat sa utilizezi alt browser, sa-ti instalezi/actualizezi driverele?

| alexene123 explică (pentru CM7YRE):

Nu frate asa merge si in cs go se aude 1 minut 2 si se opreste... dupa iar se aude si se opreste... da si driverele le am actualizat

| Wr3nch a răspuns (pentru alexene123):

Sa mergi cu el la service. Probabil ai probleme cu conexiunea dintre placa de baza si boxe.