| g0odJoOb a întrebat:

Azi mi-am instalat windows 7 pe laptop[Toshiba L750 Satelite]si nu gasesc un driver pentru wireless,de unde pot descarca unul? care sa si mearga, in drivere mai am cu galben network controller si unknow device, ce drivere mai trebuiesc instalate! Dau funda

2 răspunsuri:
| myrko a răspuns:

Intra pe site-ul oficial de la Toshiba daca nu reusesti da-mi un msj sa te ajut mai bine.

| Veres_Daniel_1994 a răspuns:

Descarca,instaleaza pe el slim drivers, iti gaseste orice driver lipsa..si mai mult le poti instala direct din el.