| KendyforAll a întrebat:

Am un laptop şi verişoara mea a lipit un abţibild şi când l-am desfăcut,a rămas urma de lipici, exact unde este camera şi microfonul.Cum pot să scap de lipiciul rămas? dau fundă happy

Răspuns Câştigător
| Octavian_Tavi_1999 a răspuns:

Siner.da cu bicarbonat de sodiu sau cola...sincer...nu glumesc incearca!

4 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Cauta o carpa curata din bumbac si impatureste-o, apoi ia sticla de spirt si inclin-o cat sa inmoi un colt al carpei in spirt. Apoi freaca usor pana dispar urmele. Nu apasa foarte tare, nu presa pe sau in spatele displayului (sunt destul de sensibile laptopurile).

| MDenisee a răspuns:

Cu apa si cu o carpa ceva sau cu servetele umede :*

| bilopart a răspuns:

Cu vata si spirt!

| Florentina_Carina_1995 a răspuns:

Mi s.a intamplat si mie. Incearca cu un servetel umed! Sper sa mearga.