| x0x0girlm3 a întrebat:

Am un laptoup HP 6735s si nu l-am mai aprins de vreo 2 ani si l-am bagat la incarcat si nu mai merge. ce sa ii fac? credeti ca e in regula?

Răspuns Câştigător
| vladutzztz a răspuns:

Asta depinde si in ce loc l-ai tinut timp de 2 ani, eu stiu si asta fac si la laptopul meu, daca l-ai tinu la rece trebuie sa il lasi cel putin 1 ora sa se incalzeasca la caldura si apoi poti incerca, daca nici asa nu merge poate ca a transpirat inauntru si poate sa faca scurt circuit cand il bagi in priza big grin funda?

1 răspuns:
| laptopnews a răspuns:

Lasa-l sa se incarce inainte sa il deschizi. Daca ai facut deja asta si tot nu functioneaza, nu iti ramane decat sa mergi la service. Probabil ai nevoie de o baterie noua. Iti vor spune cei de acolo unde e problema! Succes!