| BoOoMbOnik a întrebat:

Am un iPhone 4 S nou. Dar am o problema. Nu pot sa il deschid presupun ca nu are baterie. L-am bagat la incarcat dar nu se incarca : beculetul inkarcatorului este aprins dar cel d l iPhone care arata ca se inkarca nu se aprinde adica nu se incarca. Credeti ca este posibil sa ie de la incarcator? Ca nu face legatura cu telefonul? Mentionez ca telefonul este nou deci nu cred ca ar avea de ce sa fie de la el. Am bagt o baterie a altui telefon care era incarcata si cu aceea s-a aprins. Ajutati-ma va rog. Multumesc!

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Probabil ca bateria este moarta, trebuie inlocuita, deci cumpara-ti alta baterie si totul va functiona perfect.

| BoOoMbOnik explică (pentru daassh):

Bateria e noua si oricum am avut si una de rezerva am pus-o si pe aia si e la fel. cred ca incarcatorul este de vina.

| daassh a răspuns (pentru BoOoMbOnik):

Posibil si asta, dar daca problemele persista poti sa te duci cu el la un GSM.Succes!