| SeeDifference a întrebat:

Am un leptotp Toshiba satellite c655. Deci aseara state-am linistit pe youtube si ascultam ceva, cand dintr-o data se opreste(dezactiveaza) wifi-ul. De aseara pana acum ma tot chinui sa-l reactivez. Am o comanda FN+F8, dar nu se intampla nimic e ca si cum as da space. Iar cand merg la router si conectez firul merge... Vreau sa va spun ca am 3 laptopuri in casa si toate merg fara fir deci undeva este problema la mine. Stiti cumva ce se poate face?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deconecteaza-ti router si conecteaza-l la loc, restart la laptop. Vezi ca poate cum ai apasat pe FN+F8 ai dezactivat wifi-ul. Baga-ti toate filele deschise in bara si incearca din nou combinatia si uitate in bara din dreapta jos daca iti merge.

| miTzuliK93 a răspuns:

In ce sens ti se "dezactiveaza Wi-Fi-ul"? Doar ti se deconecteaza laptopul de la el? Sau nu mai poti vedea nicio retea Wi-Fi din laptop?

Ai putea reincerca cu upgrade-ul / reinstalarea driverului placii de retea.

| SeeDifference explică (pentru miTzuliK93):

Nu-mi poate detecta nici un router desi sunt vreo 4 pe aici incerc metoda
Andreei si revin.