| g3orge13 a întrebat:

Am un LG Chocolate si atunci cand incerc sa descarc ceva de pe internet de peste 200kb imi spune "the content received from the origin server was too large". Pot face ceva sa pot descarca fisiere mai mari?

3 răspunsuri:
| Incubus a răspuns:

Poate ai memoria incarcata sau dac ai si card seteaza din optiuni sa salveze direct pe card (el are 100 si ceva de mega memorie interna)

Răspuns utilizator avertizat
| schoky a răspuns:

Poate nu mai ai spatiu, eu am un Nokia 5230 si merge sa descarc fisiere si de 400 MB... (am viteza 3G).