| alin_9439 a întrebat:

Sal TPU am internet click net si am un pack care descarca numai cu 200kb\s si ma enerveaza si ma gandeam cum pot mari viteaza descarcari fara a schimba pack macar 1 saptamana

2 răspunsuri:
| alin_9439 explică:

Pai din pacte nu mi-au un ruter si tot nu pot descarca cu mai multcrying

| alexandrumarcu32 a răspuns:

Daca ti-au dat si un router intra in meniul lui:intra in broser tasteaza in casuta pentru adresa 192.168.1.1. la user scrie admin, iar la parola, acel sir de litere si cifre care se afla pe spatele routerului.Acolo trebuie sa ai meniu pentru viteza. Daca nu gasesti, cel mai bine suna la ei!

Have a nice day!