| Roxytza a întrebat:

Am un Lg kp 500 cookie.Nu ma lasa sa imi pun poza pe ecran imi apare Memorie insuficienta pentru. salvare.Am card de 2gb si acum mi-am mai sters din poze... Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| MikeAlexis a răspuns:

Ai grija ca fotografiile sa fie salvate pe card si nu in memoria telefonului. S-ar putea ca poza pe care nu te lasa sa o pui pe ecran sa fi fost in memoria telefonului

| SweetLikeaLemon a răspuns:

De obicei, cand vrei sa folosesti o poza ca wallpaper sau orice de genul asta, iti salveaza poza automat de pe card pe telefon. Asa ca mai elibereaza din memoria telefonului si o sa mearga.