| blue29 a întrebat:

Am un lg ks360 de un an de zile si de ceva timp atunci cand apelez pe cineva nu se aude cand suna si nici cand raspunde...se aude dupa cateva secunde dupa ce a raspuns(problema foarte enervanta). De asemenea meniul se misca din ce in ce mai greoi(meniu, mesaje cam tot). E pe cosmote dar nu cred ca are importanta. am sters toate mesajele, fisierele puse de mine in memoria telefonului(am pastrat doar opera mini si ebuddy si cateva poze pentru agenda foto). Ce as putea sa fac? Sa resetez softul din telefon? Sa-l duc la service (este in garantie inca)? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| coddy24 a răspuns:

Am si eu exact acelasi telefon, si il am de vreo jumatate de an dar nu mi s-a stricat. cel mai bine e sa mergi cu el in service. Oricum am cumparat 2 si unul era cadou pentru cineva. dupa 2 zile s-a stricat laughing suna incet si se auzea la fel.am auzit ca nu`s asa bune. nu stiu, parerea mea este ca ar trebui sa-l duci la service happy sau daca ai chef de distractii ...baga surubelnitza`n el laughing have fun