| Deniseee a întrebat:

Am un Alcatel OT Idol, cu Android 4.1.1 si deodata azi dimineata, de pe ecranul principal din meniul ala unde intru la mesaje, pe meniu, agenda, mi-a disparut optiunea in care introduc un numar sa il apelez sau vad ultimele apeluri, stiu ca meniul ala nu se poate schimba. Vreo sugestie? Dau funda

1 răspuns:
| no5xmega a răspuns:

Eu am Sony Xperia U gingerbread si mi se intampla la fel, cel putin o data la nu stiu cat timp, isi revine dupa ce ii resetez setarile insa nu si informatia stocata. Incearca mai intati sa-l inchizi si sa-l deschizi.