| nutuxcristian a întrebat:

Am un MacBook, si vreau sa-mi instalez Windows 7 prin BootCamp. Mai pot reveni inapoi la Mac Os X 10.7.5 din Windows 7?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Poti sa insatalezi windows 7 si poti si sa revi la mac os x daca nu iti place, dar iti recomand sa ramai pe Mac os. Este un laptop cu componente special pentru acel sistem de operare. Windows 7 s-ar misca mult mai greu.

| K0sti a răspuns (pentru Jipa95):

Asta daca merge! Multe Mac-uri nici nu accepta Windows! Sunt cateva modele! Plus ca lipsa drivere...