| oneversace a întrebat:

Sal am un Apple MacBook white in care am avut mac os x lion instalat si am vrut sa instalez windows 7 prin bootcamp am facut ce mi-a aratat dar nu am putut instala si am sters partitia de bootcamp si acum nu pot reinstala mac os x lion ce ar trebui sa ai fac l?

Răspuns Câştigător
| Tagaso a răspuns:

Ai șters partiția de bootsad îți trebuie cd, usb cu Mac os lion, instalezi din nou

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| oneversace explică:

Eu am avut pe stik acea imagine iso imi boot-a imi arata ca incarca dar asa ramanea