| carcera69 a întrebat:

Am un mic proiect in cap care suna cam asa: 1 camera web (ascunsa intr-un ursulet) un card de memorie 16 Gb o baterie 9V sau incarcator telefon cu 5v 540mA.Intrebarea suna cam asa bag programele pe card pentru a putea rula camera si programul de inregistrare alimentez camera si cardul ce mai trebuie pe langa ca eu cand iau cardul sa pot vedea inregistrarea? Multumesc!
PS: nu vreau sa cumpar vreau sa fac eu!

Răspuns Câştigător
| vatco a răspuns:

Pai nu poti face asa ceva cu un webcam normal.trebuie sa cumperi o camera ascunsa http://www.okazii.ro/......cunsa.html si sa o incorporezi tu in ursulet. daca o sa cauti bine sigur o sa gasesti si un model care deja este bagat intr-un animal de plus.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu o camera web nu ai sa reusesti, poate daca e wireless

Răspuns utilizator avertizat