| Vlad_Vladut_1992 a întrebat:

Am un microfon, ca cel de la spectacole...
Il conectez la laptop
Si statia o conectez la laptop.

Cum pot sa fac sa ma aud prin microfon?

Nu am reusit nicicum, dau funda primului care ma ajuta la rezolvarea problemei

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Ce sistem de operare folosesty?
daca e windows dai clicdreapta pe iconita de la volum dai la sound dai la recording dai clic dreapta pe microfon si dai proprietati dai la leavels bifezi iconita aia de listen deviance si mmuti sageata unde scrie microphone boost

| Vlad_Vladut_1992 explică (pentru AdrenalinTm):

Windows 7
E ok, am rezolvat trebuia dat enable si eu am dat disable...din greseala dar iti dau funda ca te-ai deranjat sa imi raspunzi!

1 răspuns: