| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Am un monitor la pc de vreo 6 luni problema e ca imi vine sa-l arunc pe geamlaughingcand il aprind trebuie sa apas de 15 ori butonul de oprire si pornire de la monitor si imi arata pe ecran Auto Processing... Daca misc mufa din spate se stinge si trebuie sal scot din priza si sa-l bag din nou. Iar cand asc muzica ascult 10 minute si s-a dushee heetrebuie sa-i dau restart ca se blocheaza.Banuiti care ar fi problema? Daca imi dati raspunsuri de genu DUL LA CINEVA SA VADA CE ARE mersi frumos da mai bine va abtinetihee hee

2 răspunsuri:
| DjLau a răspuns:

Foarte de folos ne-ar fi si daca ai mentiona exact despre ce model si brand de monitor vorbim. Ideea e ca, daca ti se blocheaza si cand asculti muzica, problema ta nu este neaparat din monitor ci poate fi din placa de baza, placa de sunet, placa video, etc.
Deci, cu cat ne dai mai multe detalii, cu atat vei primi si sfaturi mai utile (nu ca cele de gen "ia-ti altul")!

Asteptam detaliile! Succes!

| camionagiull a răspuns:

Ia-ti altuwinking eu am un monitor cu capac in spate 5 ani o rezistat fara reparati va jur pe cuvant l-am desfacut si eu e cea mai tare marca :X:X:X si acu am LG dar tot mai am monitorultongue