| anonim_4396 a întrebat:

Am un mouse genius si nu primeste deloc curent ar mai merge facut? care ar fi problema?

2 răspunsuri:
| Gyganzie a răspuns:

Problema este din mouse, mouseurile nu se mai repară, eu cu 40 lei mi-am cumparat un mouse Myria fără fir, Dacă vrei, incearcă să scoti calculatorul din priză, apesi butonul de pornire, (El normal că nu va porni) dar il vei goli de curent, scoti mufa mouseului, o bagi din nou, bagi Calculatorul in priză si dacă nu merge... inseamnă că e problema din mouse, dar mufa mouseului este USB, dacă este USB, Bagăo si tu in altă mufă, baftă, răspundemi să vad dacă te-am ajutat.

| darkhell217 a răspuns (pentru Gyganzie):

S-a stricat mufa mouseului numai am ce sa ii fac, am incercat sa il fac doar asa...