| opacatoasa a întrebat:

Am un mouse x7 ce mi se blocheaza cate o secunda la anumite intervale de timp. Am sesizat chestia asta doar in Counter-Strike, unde deranjeaza enorm. Cand se blocheaza nu se aude niciun sunet la Pc, nimic. Ideea e ca mi-am schimbat ultimele 2 mouse-uri tot pentru ca se blocau asa, extrem de des. Mi-am luat x7 si vreo 3 luni nu s-a blocat niciodata, insa acum a inceput si acesta. Nu poate fi de la mouse deoarece si ultimele 2 au avut aceeasi problema. windowsul (xp) l-am schimbat de vreo 2 ori si tot aceeasi problema o aveam. Ce poate fi? va rog sa ma ajutati, raman recunoascatoare. ofer funda.

2 răspunsuri:
| psihopatik a răspuns:

Http://www.sk-gaming.com/file/3504-CPL_Mouse_Fix
instaleaza asta(mouse cpl fix)

| opacatoasa explică (pentru psihopatik):

Am avut odata mouse fix, dar parca aveam 100 dpi. laughing nu cred ca ajuta cu ceva