| 187VLAD a întrebat:

Buna seara
mi-am cumparat un mouse wireless
http://www.pcgarage.ro/mouse/genius/ns-6015-blue/
sensivitatea imi face probleme..nu are cursivitate, adica sageata uneori se blocheaza, dar nu de tot, ci incetineste pentru. o secunda si dupa isi revine
chestia asta e observabila mai ales cand joc counter-strike, si il face impracticabil pentru. shootere
stiu ca un mouse ieftin, dar nici chiar asa...
ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| SelenaNatalia a răspuns:

Renunta la el, primul mouse wireless l-am avut de la Logitech, iar cineva mi la spart dupa m-am dus in piata si mi-am luat altul la 40 de lei (nefiind de firma) si nici nu am ajuns cu el bine acasa ca de la clicul al 2-lea nu a mers...concluzia daca vrei un mouse wireless ia-ti unul de firma. Iar acum eu am tot Logitech si l-am luat de de tocmai sau olx, doarece nu imi permiteam atunci unul nou din magazin. Bafta!

| 187VLAD explică (pentru SelenaNatalia):

La concluzia asta am ajuns si eu. daca vrei wireless, si de calitate, cumpara unul de firma si scump
sunt aproape sigur ca daca as fi luat orice alt mouse wireless la pretul asta, tot as fi avut probleme cu el la un moment dat
mai bine dadeam 15-20 de lei pe unul cu fir si as fi fost mai multumit
d'eh...acum raman cu asta. data viitoare o sa stiu