| FuegoJr a întrebat:

Am si eu problema in legatura cu un Nokia 5200, i-am schimbat codul de siguranta si acum nu il mai stiu, cand il deshid mil cere chiar daca nu are cartela, ma poate ajuta cineva? Imei-ul este: 352731/01/729167/9. Dau fundoi pentru. cel mai bun rasp!

1 răspuns:
| Nicushor a răspuns:

Mi s-a intamplat, am dat cu telefonul de la etajul 5 si nu mia mai cerut codul. da aveam un Nokia mai vechi, daca e vechi telefonul incearca, daca e nou nu incerca te rog (funda plss)