| FuegoJr a întrebat:

Am si eu problema in legatura cu un Nokia 5200, i-am schimbat codul de siguranta si acum nu il mai stiu, cand il deshid mil cere chiar daca nu are cartela, ma poate ajuta cineva? Imei-ul este: 352731/01/729167/9. Dau fundoi pentru. cel mai bun rasp!

Răspuns Câştigător
| SnicK a răspuns:

Il poti rezolva doar daca te duci la aia care decodeaza telefoanele / sau repara. si ii rogi sa iti reinstaleze sistemu de operare al telefonului (daca are) si asa... ti se va sterge codu ala si il vei putea folosi.

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Service 30 ron pentru resetare! Sorry si succes!

| FuegoJr explică:

Si cam cat costa sa il duc in service?