| Alexandra_6947 a întrebat:

Am un nokia 5230 si am card la el dar melodiile pe care le iau de la o alta persoana nu se duc in cardul de memorie...

CE pot sa ii fac
Raspuns urgent

2 răspunsuri:
| geo691 a răspuns:

Sa muti melodiile in card din received files, intri in folder si dai acolo obtiuni si mutare sau move apoi alegi locul unde vrei sa il muti tu dai in card daca vrei sa intri in card si sa alegi un folder dai iar obtiuni si open driver apoi dai pe butonul din mijloc move to mutare in asta e valabil in ambele cazuri.

| Alexandra_6947 explică:

Si daca nu merge sa mut melodiile in card?