| Alex66 a întrebat:

Am un nokia 5230 iar cand dau la galerie >images&video (acolo nu-mi apare nici o imagine si nici un video clip)dar eu am pe card imagini, ajutati-ma cum sa pun imaginile acolobig grin

2 răspunsuri:
| bogdyi a răspuns:

Asa am patit eu cu un LG, uite de ex. telefonul citeste card de 4gb si u ai card de 8gb si vede din card doar 4gb, acele fisiere sunt pe partea cealalta de card.
solutia, copiaza alea pe un PC si formateaza cardul, apoi bagale din nou

| Alex66 explică:

Am rezolvat era altceva.