| xNoName95 a întrebat:

AM si eu o problema cu un telefon Nokia asa 302.Atunci cand un prieten vrea sa-mi trimita o melodie/imagine/video etc se salveaza in Meniu/Aplicatii/Galerie/F0l(numele cardului meu)/Fisiere Reciptionate. Si nu stiu cum sa le sortez, fiecare la locul lor. Exemplu: Muzica in folderul cu muzica, imaginile in folderul cu imagini si asa mai departe. Atunci cand incerc sa le mut ma scoate din card si ma obliga sa le mut in memoria telefonului.

Care ma rezolva. dau Funda PLZZZZ ajutati-maacrying(((

1 răspuns:
| MhPnr a răspuns:

Şi eu am Asha 302 dar mie mi se pun corect, scoate cu cablu USB sau bluetooth de pe pc. Sau unde e blueetoth-ul pe telefon trebuie undeva să setezi tu să ţi se pună unde vrei. dacă nu, du-te la Orange.