| xNoName95 a întrebat:

AM si eu o problema cu un telefon Nokia asha 302.Atunci cand un prieten vrea sa-mi trimita o melodie/imagine/video etc se salveaza in Meniu/Aplicatii/Galerie/F0l(numele cardului meu)/Fisiere Reciptionate. Si nu stiu cum sa le sortez, fiecare la locul lor. Exemplu: Muzica in folderul cu muzica, imaginile in folderul cu imagini si asa mai departe. Atunci cand incerc sa le mut ma scoate din card si ma obliga sa le mut in memoria telefonului.

Care ma rezolva. dau Funda PLZZZZ ajutati-maacrying(((

Răspuns Câştigător
| Quanah a răspuns:

Le selectezi pe toate din fisierul pentru receptionate, si le muti in card. Dupa aceea, bagi USB'ul, il conectezi la calculator si le aranjezi tu happy. Asa fac si eu tongue

| xNoName95 explică (pentru Quanah):

Frate id meu: florin_marius2010 plzzz bagamaa

1 răspuns: