| Fineti_4499 a întrebat:

Am un nokia 6300 iar problema care o am la el este ca NU IMI INCARCA, dar imi afiseaza BATERIE INCARCATA.Il pun la incarcat, se incarca in 10 min, imi afiseaza baterie incarcata, apelez pe cineva dupa care vorbesc 3-4 min imi apare BATERIE DESCARCATA si apoi BATERIE EPUIZATA si se inchide! Ce parere aveti? cred ca are un scurt care nu lasa telef sa incarce!

Răspuns Câştigător
| bogz a răspuns:

Eu am un Nokia 6300 si s-a uzat acumulatorul complet, poti cumpara un acumulator nu este scump 30 lei, dar ar trebui sa-ti cumperi unul original, crede-ma ca am avut si eu unul contrafacut si te tine 2 luni. Fundita.

1 răspuns:
| Tacii a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-ti iei alt incarcator, si o sa vezi ca o sa mearga
Funda?