| kidzore a întrebat:

Acum o saptamana mi-am cumparat o tableta serioux s710 de la Orange, problema e ca atunci cand o pun la incarcat si o deschid a doua zi e incarcata doar pana la 89% si se inchide cand e intre 40 si 20% (de exemplu la 30% apare avertismentul cu mai 1% si peste apare imediat baterie descarcata, oprire alimentare si se inchide imediat)astea se intampla mereu

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa mergi cu tableta, factura si certificatul de garantie, in orice Orange Shop. Aceasta se va trimite in Service la reparat pe baza facturii si a certificatului de garantie.

O zi buna,

Orange Helper

| andr33hk a răspuns:

Daca iti face probleme, iti recomda sa te duci inapoi cu tableta sa le arati (celor care iti pot raspunde la intrebari) problema pe care o ai. Daca si de fata cu ei e aceeasi problema poti sa il lasi la ei, pentru al trimite la fabrica (sa ai garantia la tine)

Bafta si sper sa rezolvi problema!

| DTNA a răspuns:

Du-te la service ca are probleme sigur nu de alta da iti pierzi garantia

| kidzore explică:

De ce sa pierd garantia daca tableta a venit cu problema de la ei si a avut-o de la inceput?