| spidy a întrebat:

Am un nokia n91 mai vechi nu prea e grozav dar functioneazaalaughingam gasit pe unu sa fac schimb cu o replica iphone 3g am vazut ca pe spatele carcasei scrie ca are si tv ceea ce stiu ca multe replici nu au... dar? (mai mult)

3 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Da-le draq de replici. Mi se scoala parul pe mana cand aud de asa ceva.
Decat sa iei o porcarie d`aia care nu respecta nici o norma europeana si o sa fie mult sub ce te astepti tu, mai bine iei ceva oficial, spre exemplu de 400-450 de lei te alegi cu un Samsung star.

| summertime a răspuns:

Din experienta proprie, te sfatuiesc sa nu iti iei. Daca il scapi de cateva ori...se strica.In plus, e foarte greu sa gasesti piese de schimb pentru el.Al meu s-a stricat prin iunie(l-am cumparat in mai) si nici macar acum nu i-am gasit piese de schimb...mi-am cumparat altul.Totusi,e telefonul tau.Eu doar ti-am dat un sfat.happy

| spidy explică:

Da eu ziceam dacaa as da n91 pe replica... daca ar merita