| anonim_4396 a întrebat:

Am un NOKIA X2 si nu stiu cum sa intru la Comenzi vocale, pentru ca stiu ca toate telefoanele NOKIA au comenzi vocale.

Imi poate spune cineva unde pot gasi Comenzile vocale? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| adytzoi a răspuns:

Nu toate telefoanele Nokia au comenzi vocale dar la telefonul tau se pot activa prin mentinerea apasata a unei taste de volum

4 răspunsuri:
| TuV98 a răspuns:

@adytzoi: nu merge. trebuie activata de undeva optiunea ca sa o pot folosi? am tinut apasat cca 30 secunde pe ambele pe rand dar fara efect.

| TuV98 a răspuns:

@adytzoi: Nu merge. Trebuie activata de undeva optiunea ca sa o pot folosi? Am tinut apasat mult pe ambele taste, pe rand

| TuV98 a răspuns:

Mie tot nu imi merge. Il am de la Vodafone, nu stiu daca conteaza. Am sa merg cu el la reprezentanta, sa vad ce imi spun cei de acolo. Mai are cineva sfaturi despre cum as putea sa il rezolv?

| valeria_2105 a răspuns:

E foarte simple ca si eu am dala