| PirgaruDavid2003 a întrebat:

Am un pc achizitionat acum 1 an cu windows-ul care nu a mai foat reinstalat, pc este de gaming asa ca ar trebui sa mearga stas insa imi merge mai greu, daca as reinstala windows-ul o sa imi mearga mai bine?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Recomand instalarea sistemului de operare odată pe an, mai ales acelora care navighează pe internet fără precauție.
De asemenea recomand și curățarea pieselor de praf, pentru că și aspectul acesta îngreunează buna funcționare.
Salvează pe un stick tot ce trebuie salvat. Dacă nu te pricepi la instalarea sistemului de operare, a programelor și la curățarea de praf, du-l la un service.