| steff2015 a întrebat:

Am un pc cu un monitor IBM T210 si o unitate (proasta) 1 gb ram ddr 1, 96 video integrat Intel,, procesor 2.8 Intel pentium 4...
Intrebarea este... Daca imi cumpar o unitate cu 2 gb ram ddr2 si video 512 dedicat ATI. se sctrica cumva monitorul? adica daca unitatea veche avea 96 video si asta noua 512 are ceva? suporta monitorul? sau trebuie sa iau si monitor? Monitorul are 20.8 inch,, Resolution: 2048 x 1536.
Uite si un link. poza si specificati monitor... http://www.displayblog.com/......onitor/...
Dau funda imediat la orice raspuns care m-ar putea ajuta :)

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Nu se strica nimic!