| nuryaki a întrebat:

Am un pc, putin mai vechi, dar are o problema. De aseara nu mai vrea sa mai afiseze nimic pe ecran. Porneste dar nu imi afiseaza nimic pe ecran si nu stiu, care ar putea fi problema? placa video e ok, am testat-o si pe aia onbord si tot acelasi lucru, rami functioneaza, hdd nu cred ca putea fi problema. Stie careva care-i baiu? sa ie sursa, procesorul? a mai avut careva problema asta?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| raluca48 a răspuns:

Eu si mi'au zis ca s-a terminat tubul nu stiu daca asta e si problema ta

| Robin_9418 a răspuns:

Si eu am avut problema si se pare ca la monitor e problema ti s-a ars un led ce trebuie sa faci este sa schimbi monitorul