| Codrinela a întrebat:

Am un procesor i5-9400F pana la 4. 1GHz, 8GB, 1TB + SSD 240GB, NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB, este bun la streaming?

4 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Da, este decent. Depinde si cu ce vrei sa faci stream.

| sierra1 a răspuns:

Merge, pune-l la lucru

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, este bun. Acum nu o sa rulezi chiar ultimele jocuri la maxim... dar este decent pentru gaming. Pentru streaming cu atat mai mult.

PS: Sa ne lasi si canalul de twitchwinking

| Sekim a răspuns:

Da, iti va merge bine, 1080p maxim stream ul. Jocurile nu vor merge pe ultra dar vei putea sa faci un stream fluent. Daca vrei sa faci stream fara sa iti afecteze performanta calculatorului trebuie sa cumperi o placa de captura.